Poniżej możesz odebrać 3 kursy o wartości 711 zł za darmo.

 Grzegorz Okraska

Znacznie zwiększyłem ruch na mojej stronie, a jednocześnie obniżyłem koszty. Wiedza zawarta w każdym, nawet najtańszym, kursie Adriana znacznie przerosła moje oczekiwania

Grzegorz Okraska, Decor System s.c. Grzegorz Okraska, Piotr Kruk
Wojciech Orzechowski

Obniżyliśmy pięciokrotnie koszty reklamy internetowej utrzymując tę samą liczbę leadów w określonym czasie.

Wojciech Orzechowski, WIWN.pl ® Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa
Robert Gawęda

Dzięki zmianie nagłówków reklam, grafiki oraz precyzyjnych ustawień targetowania koszty reklamy spadły nam o 86%

Robert Gawęda, Wiedzawartamilion.pl
Paweł Nykiel

Adrian napisał dla nas ofertę perswazyjną i uruchomił reklamy dla domu spokojnej starości. Reklamy uruchomiliśmy tydzień temu i od tego czasu kilka razy dziennie dzwonią do nas potencjalni klienci. Byłem na tyle zadowolony z jego pracy, że wydałem już ponad 32 tysiące na jego usługi. Jak tylko skończy zlecenie, dostanie następne!

Paweł Nykiel, Altera vita sp.z.o.o
 • większość tych opinii napisali klienci, którzy prowadzą biznesy od 10 lat i odnoszą ponadprzeciętne wyniki. Pomimo ich wieloletniego doświadczenia, nasze rady bezpośrednio wpłynęły na ich wyniki. Co oznacza, że początkujący mogą spodziewać się jeszcze lepszych wyników.
 • to tylko wybrane opinie. Niektórzy klienci nie zgodzili się na publikację opinii w obawie, że ich system marketingowy zostanie skopiowany. Mamy klientów, którzy płacą nam od 15-25 tysięcy za pomoc, ale chcą pozostać anonimowi. Bo ich zyski przekraczają milion złotych (a ich firmy mieszczą się na strychu domu).
 • jesteśmy absolutnym liderem w sprzedaży szkoleń z zakresu zdobywania ruchu do strony i zamiany go w dobrze płacących klientów.
 • teraz możesz poznać nasze największe sekrety za koszt obiadu w restauracji.

Gwarantuję, że podwoję Twoją konwersję i obniżę koszty reklamy o min. 25%,

...albo nic nie zapłacisz!

Drogi przedsiębiorco,

Nazywam się Adrian Kołodziej i jestem założycielem marki DirectResponse.pl. Od 8 lat zajmuję się kupowaniem gigantycznej ilości reklam. Bo wierzę, że płatna reklama katapultuje Twoja firmę nad konkurencją.

Wierz mi, wiem co mówię... W 2009 roku założyłem swoją pierwszą firmę, mając 50 złotych w kieszenii i w rok przekroczyłem ponad milion złotych obrotu. Wydając dziennie od 1.500 – 3.000 zł na reklamę.

Było to możliwe, gdyż inwestycja w reklamę natychmiast przynosiła dochód.

Dziś robię dokłanie to samo, dla moich klientów.

W zeszłym roku poznałem Wojciecha Orzechowskiego, który poprosił mnie o wypromowanie jego webinaru. W ciągu roku powiększyłem bazę jego newslettera o ponad 13 tysięcy osób.

 

Dosłownie podwajając jego dochód.

Z kolei największej szkole jazdy w Warszawie (iMola) obniżyłem koszty reklamy o połowę. To jakieś 15 tysięcy w kieszenii, co roku.

Oto co mogę zrobić dla Ciebie...

Jeśli twoja firma potrzebuje natychmiast:

 • zacząć generować stały i regularny przepływ pieniędzy
 • chcesz zdobyć więcej odwiedzin na stronie
 • chcesz obniżyć stawki reklamowe
 • powiększyć listę adresową
 • lub wypromować markę

To mam dobre wieści. Przyprowadzę pod Twoje drzwi lawinę nowych klientów. Wszystko dlatego, że nauczę Cię jak Tworzyć lejki sprzedażowe i tanio generować ruch.

Dobrze słyszałeś ...zobaczysz czym są lejki sprzedażowe.

Spójrz...każdy głupiec może kupić reklamę na AdWords lub Facebooku i spłukać pieniądze w toalecie. Jednak tylko prawdziwy „majstersztyk” może przekształcić ruch w klientów. Tym samym generując dodatni cash-flow w firmie.

Bo nie sztuką jest kupić reklamę, sztuką jest zarobić.

Niestety umiejętność generowania zysku z reklamy jest tak rzadka jak kurze zęby.

Wiele osób o tym mówi, ale mało kto to robi.

Na szczęście wdrażając lejki sprzedażowe, może zarobić na tych ludziach którzy uciekają ze strony. A wierz mi, na nich można zarobić najwięcej.

Bo tylko 1% wizyt na stronie kończy się zakupem. Co oznacza, że 99% ludzi nic od Ciebie nie kupi. Ale mój system nie koncentruje się na tych co chcą kupić od razu. Bo największe pieniądze są w tych, co nie chcą kupić. Na nich można zbić majątek.

Przy niektórych rozwiązaniach moja konweraja nie wynosi marne 1-5%...bo wynosi 33%!.

Tylko pomyśl:

 • mniej wydajesz na reklamę
 • więcej osób od Ciebie kupuje
 • i klienci płacą Ci więcej niż konkukrencji!

Ma sens?

Wszystko fajnie, ale ile kosztuje Twoja pomoc?

Normalnie musiałbyś zapłacić od 5-25 tysięcy za wdrożenie tych informacji. Ale dziś mam więcej klientów, niż możliwości obsłużenia.

Dlatego przygotowałem specjalny program rozwojowy „Laboratorium Konwersji”.

Raz w tygodniu, odblokowuję klientom jedną lekcję w której uczę czegoś innego (jest tego sporo). Czyli w miesiącu masz 4 pełne lekcje.

Koszt dostępu do mojego laboratorium wynosi 99 zł/m.

Jednak nie chcę, abyś podejmował decyzję o przystąpieniu, bez uprzedniego wypróbowania tego laboratorium.

Przyłącz się na miesiąc za złotówkę

Nie kupuj kota w worku. Wypróbuj dostęp do 4 lekcji za złotówkę. A potem podejmij decyzję o kontynuowaniu współpracy.

Czy taka oferta jest uczciwa? Oczywiście, bo całe ryzyko biorę na siebie. Nie chcę na Tobie zarobić. Zależy mi na tym, abyś zobaczył wyniki, zanim zdecydujesz się cokolwiek kupić.

Plus, otrzymujesz ode mnie 3 dodatkowe bonusy
o wartości 711 złotych!

Tak! Adrianie biorę ten dostęp

Bonusy są Twoje niezależnie od tego, czy będziesz kontynuował współpracę, czy też nie.

Oto co znajduje się w tych bonusach:

BONUS 1: Zdobądź ich zaufanie. Ebook na 101 stron (wartość 197 zł).

Wyobraź sobie, że ktoś porywa Twoją żonę i córkę. Policja nic nie wie. Zero śladów. Twoją jedyną szansą jest zatrudnienie detektywa. Do jakiego detektywa zadzwonisz? Większość z nas wybierze Rutkowskiego, który defacto nie jest detektywem. Czemu? Bo Rutkowski nie tylko jest specjalistą, ale jest postacią medialną. Nie jest najskuteczniejszym detektywem w Polsce, ale jest najbardziej znany. Z jakiegoś powodu mu ufamy.

Budowa zaufania i wiarygodności jest czasochłonna. Jednak w tym materiale zobaczysz jak ten proces wygląda i jak go przyśpieszyć.

Zobaczysz co musisz zrobić, aby klienci:

 • szybciej podejmowali decyzje zakupowe
 • cenili Cię i traktowali jak eksperta
 • chcieli płacić więcej

Obiad w restauracji szefa Amaro zaczyna się od 290 zł za osobę. Pomimo kosmicznych cen, musisz wcześniej zarezerwować stolik i czekać tygodniami na swoją kolej. Bo szef Amaro doskonale rozumie strategie z tej książki i wykorzystuje swój autorytet, aby pozyskiwać setki klientów.

Dokładnie ten sam proces możesz przeprowadzić u siebie.

BONUS 2: Ostateczny system zarządzania czasem. Ebook ma 156 stron (wartość 497 zł).

Chcesz w 2h zrobić więcej niż większość ludzi w 2 dni? To możliwe jeśli nauczysz się ekstremalnie zarządzać czasem. Doskonale wie o tym Donald Trump, który w ten sposób dorobił się majątku.

W latach 90, Trump był zadłużony na 99 mld dolarów. Żaden bank nie chciał mu dać kredytu. Trump jakiś cudem w 4 lata odrobił cały majątek i stał się multimilionerem. Zapytany jak tego dokonał odpowiedział tak: „Zmieniłem swoje życie. Nauczyłem się lepiej zarządzać czasem”.

Wszyscy ludzi sukcesu chronią swój czas. Bo czas to pieniądz. Ten system nauczy Cię jak ekstremalnie zarządzać czasem.

BONUS 3: InfoBiznes od A do Z. Ebook na 154 strony (wartość 197 zł).

Zastanawiasz się jak zamienić pasję w pełnoetatową żyłę złota? Ten materiał dokładnie to wyjaśnia. Zobaczysz jak krok po kroku sprzedawać swoją wiedzę i doświadczenie.

W 2009 roku chciałem sprzedać swoją książkę. Nie miałem zielonego pojęcia co robić. Rok później moja firma przekroczyła milion obrotu. I wtedy zrozumiałem, że sprzedawanie wiedzy to świetny interes. Z jednej strony pomagasz ludziom rozwiązywać ich problemy, a z drugiej strony jesteś dobrze wynagradzany.

Jeśli od jakiegoś czasu myślałeś, aby sprzedawać własny produkt, to teraz zobaczysz jak to zrobić.

Tak! Adrianie biorę ten dostęp

Pytanie 1: Czy muszę podpisać z wami jakąś umowę?

O: Absolutnie nie. Musisz tylko zasubskrybować profil za pomocą PayPala. W każdy momencie możesz anulować subkrypcję bez podawania przyczyny. Nie łączy Cię z nami żadna umowa.

Pytanie 2: Czy mogę inaczej zapłacić niż paypalem?

O: Póki co, tylko płatność paypal.

Pytanie 3: Czy dostęp mam bez limitu?

O: Dostęp jest bezlimitowy, gdy utrzymujesz swoją subskrypcję paypal.

Pytanie 4: Czy mogę od razu otrzymać dostęp do wszystkich tygodnii?

O: Nie. Raz w tygodniu otrzymujesz dostęp do jednej lekcji. Wierz mi ...jest tego tyle, że nie zdążysz wszystkiego przerobić. Dlatego lekcje są uwalniane raz w tygodniu.