Najlepsze posty 2016

Do Nowego Roku pozostały dosłownie godziny. To oznacza, że warto podsumować rok 2016.

Jeszcze rok temu nie było tego bloga. Pierwsze wizyty zanotowaliśmy 12 maja. Od tego czasu blog odwiedziło 25 tys. unikalnych użytkowników.

Poniżej znajdziesz 5 najczęściejciej czytanych artykułów:

1. 4 sposoby na tańszą reklamę w Google AdWords.

Google AdWords nadal jest jedną z najpopularniejszy platform reklamowych na świecie. Dla wielu sklepów internetowych, oraz firm usługowych Google AdWords stanowi główne źródło klientów. Co ciekawe niektóre firmy żyją i funkcjonują tylko dzięki Google.

2. Jak 3 krotnie zwiększyć skuteczność mailingów

E-mail marketing jest podstawowym narzędziem sprzedażowym prawie każdej małej firmy. Niestety open rate maili spada. W tym wpisie zobaczysz jak podnieść skuteczność maili bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy na reklamę.

3. Jak przygotować dobrą reklamę w serwisie Youtube

Youtube zastępuje telewizję. Z tymże reklama na YT jest skuteczniejsza i tańsza od reklamy telewizyjnej. Można ją perfekcyjnie targetować. Ten wpis demonstruje jak to zrobić.

4. Jak zbudować listę adresową

Lista adresowa jest największym aktywem dla każdej firmy. Posiadając listę na 10 tysięcy adresów jesteś w stanie zarabiać ponad 100 tysięcy rocznie. Oczywiście jeśli masz odpowiednie doświadczenie. Ten artykuł wyjaśnia jak budować listę adresową.

5. Reklama na Facebooku.

Potrzebujesz konkretnej instrukcji jak się reklamować na facebooku? Tutaj masz dokładną instrukcję.

Adrian Kołodziej jest ekspertem do spraw marketingu, budowania lejków sprzedażowych i generowania leadów. Jest czołowym liderem na rynku marketingu internetowego. Jego agencja reklamowa pomaga małym firmom zdobywać klientów przez internet. Swoja karierę rozpoczął w 2009 roku. W ciągu roku zbudował listę na 750 000 adresów. Od tamtego czasu zajmuje się generowaniem leadów, budowaniem list i projektowaniem całych kampanii dla klientów prywatnych.
Previous Post

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Next Post

Jak reklamować się na fb?

Next Post

Jak reklamować się na fb?